Macbook Batarya Değişimi İzmir

Macbook Batarya Değişimi

İzmir Macbook servisi Macbooklarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi batarya değişimi şeklindedir. Zamanla kullanım ömrünü yitiren macbook bataryalarının yenisiyle değişmesi söz konusu olmaktadır.Uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden hesaplı fiyatlarla batarya, ekran, klavye ve adaptör değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Macbook Servisi, Teknik ekibimiz bir dizüstü bilgisayarın yaşayabileceği her türlü sorun karşısında bilgi ve deneyime sahip olarak hizmet sunmaktadır. Dizüstü bilgisayarınızın marka ve modeli ile uyumlu batarya çeşitlerimiz mevcuttur. Parça ve işçilik kalitesi bakımından iddia sahibi olan firmamız güler yüzlü ekibi, hem donanım hem de yazılım konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Her türlü macbook sorunlarınızı çözmemiz için arayın.

 

Macbook unuzu olabildiğince bataryası ile kullanmaya gayret etmelisiniz. Adaptör jack girişinden gelen direkt enerji bilgisayarınızı zamanla deforme edebilir. Aynı zamanda Macbook’unuzu ‘Şarja Takın’ uyarısı vermeden şarj edilmemeli ve tam dolmadan da şarjdan çıkarılmamalıdır. Bu gibi küçük ayrıntılara dikkat edildiği sürece batarya ömrü olabildiğince uzayacaktır. Arıza durumda ise bir telefon kadar uzağınızdayız.Batarya yerine tam oturmuyorsa zorlanmamalıdır. Çünkü batarya temas noktaları kırılabilir. 

 

Macbook unuzun üzerine herhangi sıvı bir madde döküldüğünde, sıvı temasını en aza indirmek amacıyla ilk olarak şarj jakını daha sonra bataryayı çıkarıp kurutunuz. Böylece sıvı temasını en az hasarla atlatmış olacaksınız.

Son olarak bataryanızın Macbook unuzla uyumlu olması gerektiği gibi adaptör ile de uyumlu olması gerekmektedir. Macbook  Bataryanızın maksimum kapasitesi zamanla deforme olur. Bu süreyi uzatmak ise yukarıda belirttiğimiz noktalarla mümkündür. Eğer İzmir Servis desteği ararsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.  

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat