Macbook A1278 Batarya Değişimi

Macbook Batarya Değişimi

İzmir Macbook servisi Macbooklarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi batarya değişimi şeklindedir. Zamanla kullanım ömrünü yitiren macbook bataryalarının yenisiyle değişmesi söz konusu olmaktadır. Firmamız İzmir Macbook servisi olarak uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden hesaplı fiyatlarla batarya, ekran, klavye ve adaptör değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. İzmir Macbook Servisi, Teknik ekibimiz bir dizüstü bilgisayarın yaşayabileceği her türlü sorun karşısında bilgi ve deneyime sahip olarak hizmet sunmaktadır. Dizüstü bilgisayarınızın marka ve modeli ile uyumlu batarya çeşitlerimiz mevcuttur. Parça ve işçilik kalitesi bakımından iddia sahibi olan firmamız güler yüzlü ekibi, hem donanım hem de yazılım konusunda derinlemesine bilgi sahibidir. Her türlü macbook sorunlarınızı çözmemiz için arayın.

 

Macbook’unuzu olabildiğince bataryası ile kullanmaya gayret etmelisiniz. Adaptör jack girişinden gelen direkt enerji bilgisayarınızı zamanla deforme edebilir. Aynı zamanda Macbook’unuzu ‘Şarja Takın’ uyarısı vermeden şarj edilmemeli ve tam dolmadan da şarjdan çıkarılmamalıdır. Bu gibi küçük ayrıntılara dikkat edildiği sürece batarya ömrü olabildiğince uzayacaktır. Arıza durumda ise İzmir Macbook Servisi, olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Batarya yerine tam oturmuyorsa zorlanmamalıdır. Çünkü batarya temas noktaları kırılabilir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız İzmir Macbook Servisi ni aramanız yeterli.

Macbookunuzun aşırı ısınması kendine zarar vereceği gibi bataryaya da zarar verecektir. Isınma problemi yaşıyorsanız soğutucu desteği alabilir veya İzmir Macbook Servisine başvurabilirsiniz.

Macbookunuzun üzerine herhangi sıvı bir madde döküldüğünde, sıvı temasını en aza indirmek amacıyla ilk olarak şarj jakını daha sonra bataryayı çıkarıp kurutunuz. Böylece sıvı temasını en az hasarla atlatmış olacaksınız.

Son olarak bataryanızın Macbookunuzla uyumlu olması gerektiği gibi adaptör ile de uyumlu olması gerekmektedir. Macbook Bataryanızın maksimum kapasitesi zamanla deforme olur. Bu süreyi uzatmak ise yukarıda belirttiğimiz noktalarla mümkündür. Eğer İzmir Macbook Servisi desteği ararsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.  

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat